ROLLIE

Rollie pojechał do domu

Wesoły grzeczny sznaucerek

Rollie to bardzo fajny, kochany psiak w typie sznaucerka.

Psiak jest wesoły, energiczny, ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Słucha opiekuna i wykonuje podstawowe polecenia, ale trafił do nas z ogromną ilością dredów i filców.

Obecnie częściowo obcięty, dredy usunięte, psiak czeka na dobry, prawdziwy dom.

Rollie to grzeczny piesek. Nie sprawia problemów, wycofuje się z wszelkich awantur, nie jest szczególnie hałaśliwy. Szczeka głównie gdy chce otrzymać przysmak trzymany w rękach opiekuna :).

Psiak dogaduje się z innymi psami, jest łagodny. Psiak dobrze współpracuje. Można u niego bez problemu wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Wręcz bardzo je lubi.

Na pewno mieszkał w domu lub bloku. Zna schody, klatkę schodową, wycieranie łap itp. Świetnie reaguje na spacerach na psy.

Rollie jest nieduży, waży około 10 kg. Obecnie ma około 5 do 7 lat, na pewno nie więcej.

SZUKAMY NOWEGO DOMU. To wesoły, grzeczny sznaucerek, który zasługuje na prawdziwą, kochającą go rodzinę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Rollie został przywieziony dnia 16.11.2018 r. z miejscowości Wołowice, gmina Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.