BARRY-BART

Barry odszedł dziś od nas.. Cudowny, wierny, wspaniały i dostojny piesek..

Niestety pokonał go wiek i choroba… Psiak, pomimo intensywnego leczenia, od kilku tygodni nie chodził samodzielnie i wymagał noszenia, wspierania na uprzęży.

Pomimo swej ułomności do końca pozostał sobą, miał swój charakter i wiedział czego chce. Dzielnie znosił ból, niedowład, bezsilność. Cudowny, wspaniały piesek.[*] [*] [*]

Spędził z nami 1,5 rok. Bez łańcucha, wolny, uwielbiany i podziwiany przez pracowników i wolontariuszy za swój chart ducha…

Choć tyle mogliśmy Ci ofiarować maluchu…

Duży pies do adopcji

Przedstawiamy Barego – dojrzałego psa, który przed rokiem trafił do naszego schroniska. Jaki jest Barry? Smutny… 🙁

To psiak z dużym bagażem doświadczeń. Przez blisko 10 lat wiernie służył swojego panu, a gdy ten zmarł rodzina czym prędzej pozbyła się “kłopotu” – dużego, wiernego psa.

Bary przez blisko miesiąc nie mógł pogodzić się z tym, co go spotkało i właśnie blisko miesiąc od przybycia do nas był dla pracowników w schronisku zupełnie niedostępny.

Obecnie Barry bardzo się zmienił. Nauczył się już schroniskowego życia, zaakceptował je i przekonuje się do ludzi.

Wychodzi na spacery, pozwala na wykonywanie u siebie części zabiegów pielęgnacyjnych, okazuje ludziom przyjaźń.

Nie jest najbardziej wylewnym psem jakiego można sobie wymarzyć, ale cieszy się z czasu spędzonego wspólnie z opiekunami..

Bary jest psem o wielkości i umaszczeniu bernardyna choć może być  mieszańcem owczarka środkowoazjatyckiego (alabaja) lub psa moskiewskiego stróżującego,

Barry nie jest w pełni rasowy. Jest dorodny, waży około 40-45 kg. Obecnie ma ponad 11 lat.

Bary to taki pies, który potrzebuje czasu by zaufać, ale gdy tak się już stanie będzie wierny i bardzo oddany swoim opiekunom.

Psiak dobrze pilnuje. Szczeka gdy trzeba, ale samą swoją postawą odstraszy nieproszonego gościa. Barry nie jest nadmiernie hałaśliwy. Doskonale zna swoje miejsce w domu, w rodzinie.

Prosimy o szansę i dom dla Barrego. Nie musi mieszkać w domu, w środku. Ma gęstą okrywę włosową, która na pewno ochroni go przed chłodem. Potrzebuje porządnej, ocieplonej budy, spaceru, ale przede wszystkich ludzkiej przyjaźni.

Będzie oddanym, wiernym pieskiem. Mamy nadzieję, że ktoś go jednak wypatrzy i polubi na tyle by dać mu dom.

Bardzo prosimy o szansę i adopcję  Barego – pięknego, mądrego, dużego psa i świetnego stróża.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej formie choć to starszy piesek. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Pies został przywieziony dnia 11.12.2017 r. z miejscowości Pokrzywnica, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.