BRUCE – BRUSIK

Bruce pojechał do domu

Kremowy kudłacz do adopcji

Przedstawiamy Brusika – wesołego, energicznego, ale bardzo posłusznego pieska, który szuka nowego właściciela.

Brusik szuka domu, w którym właściciele poświęcą mu czas, zaopiekują się nim i będą spędzać z nim chwile aktywnie – na spacerze, w parku, bawiąc się i biegając.

Psiak doskonale dogaduje się z ludźmi, bez problemu może zamieszkać w domu, nie jest psem, który niszczy, ale bardzo potrzebuje ruchu i zabawy.

Nie powinien być jednak na początku spuszczany ze smyczy, musi przyzwyczaić się do “swoich” ludzi.

Psiak doskonale wspina się po siatce ;), ale wraca przywoływany przez opiekunów, których zna.

Ze względu na jego bezpieczeństwo szukamy domu w którym będzie chodził na spacery, a nie szukał wrażeń  na własną łapkę.

To w jaki wspaniały sposób Brusik zachowuje się na spacerach jest trudne do opisania. Bruce trzeba poznać, zobaczyć na własne oczy :).

Gdy ma możliwość biegać, bawić się i skakać z opiekunami jego radość bycia blisko człowieka jest tak ogromna, że Brusik sam nie wie co ze sobą zrobić.

Jego oczka są pełne iskierek radości, pysio jest uśmiechnięty od ucha to ucha, a ogon wykonuje intensywne obroty 😉 w geście radości i szczęścia.

Brusik uwielbia ruch. Gdy jest na wybiegu biega jak szczeniaczek, bawi się, skacze, urządza sobie wyścigi z samym sobą lub z opiekunami.

To psiak, który kocha wolność. Brusik świetnie odnajdzie wśród aktywnych ludzi. Będzie zawsze chętnie spacerował i biegał. Może iść nawet na bardzo długą wędrówkę.

Spacer z nim to prawdziwa przyjemność. Nie szarpie smyczy, ładnie spaceruje, nie rzuca się na inne zwierzaki.

Bruce doskonale nadaje się także do domu z drugim pieskiem, nadaje się także do dzieci, szczególnie tych starszych. To wspaniały, łagodny  piesek.

Psiak obecnie ma około 4 lat, jest średniej wielkości, waży około 27 kg. Jest w dobrej kondycji.

Wskazane jest by jego sierść była czasem trymowana, będzie się wówczas najładniej prezentować..

Bardzo prosimy o dobry, kochający dom dla Brusika., To kremowy kudłacz do adopcji, który już tak długo czeka na dobry i kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bruce jest z gminy Racławice. Jest gotowy do adopcji.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.