PENSA I KOLA

Pensa pojechała do domu

Spokojna nieśmiała koteczka do adopcji

Pensa (mamusia) to młoda, maksymalnie 2-letnia, na razie troszkę nieśmiała i ostrożna w kontakcie z ludźmi kotka. Pensa to kicia o buro-srebrnym umaszczeniu.

Kotka pozwala na wykonywanie przy sobie zabiegów weterynaryjnych. Pomimo, iż troszkę boi się ludzi jest do nich nastawiona przyjaźnie.

Pensa to kotka niewielka; waży około 3 kg, większa nie będzie. Kicia ma króciutką, czystą i zadbaną sierść.

Koteczka jest przyjazna do innych kotków, nie ma w niej agresji i bez problemu może zamieszkać z drugim kociakiem. Będzie dobrą kocią przyjaciółką, nie będzie wchodzić innym kotkom w drogę.

Bardzo prosimy o szansę i dobry, kochający, cierpliwy dom dla Pensy. Kicia potrzebuje kilku dni na adaptację i spokój, ale będzie wspaniałą, delikatną, oddaną człowiekowi koteczką.

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kola (kociątko-maleństwo, samiczka) w wieku około 4 tygodnie. Odrobinkę nieśmiała, ale miła.

Pensa i Kola zostały przywiezione dnia 17.07.2018 r. z miejscowości Wołowice, gmina Czernichów.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

PENSA – szuka domu

KOLA – Rezerwacja

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.