KOTKA DALIA

Dalia pojechała do domu

Prześliczna bura pręgowana koteczka

Przedstawiamy Dalię – prześliczną burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z mamusią i rodzeństwem.

Dalia jest bardzo piękną małą kocią dziewczynką. Ma bure drobne pręgi, które odznaczają się wyraźnie na burym kolorze. Odcień sierści Dalii jest srebrzysty jak u ich mamy.

Obecnie Dalia ma około 6-7 tygodni, jej oczka są jeszcze niebieskie, ale pomału zaczynają się zmieniać. Docelowo powinny być zielone lub złote.

Dalia super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką choć w chwilach stresowych woli się schować.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt. Nie sprawia żadnych problemów, chętnie bawi się kocimi zabawkami.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Dalii, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Dala szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Dalia została przywieziona dnia 31.05.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.