PAPISIA

Papryka – Papisia pojechała do domu

Szczeniątko do adopcji

Przedstawiamy bardzo energiczną i wesołą  przemiłą młodą sunię – Papisie, która od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku
Petarda to sunia bardzo energiczna, wesoła, radosna.  Jest otwarta na ludzi, towarzyska. Uwielbia kontakt z opiekunami, zabawę, jest pogodna i bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich. Papisia to psie “żywe srebro”. Uwielbia być wszędzie tam, gdzie człowiek. Biega i bawi się jak typowe szczenię, jest niesamowicie urocza.

Patrząc na opiekunów przekrzywia głowę w bok jakby starała się zrozumie ich słowa, wychodząc na spacer przebiera radośnie łapkami nie mogąc doczekać się chwili, gdy przytuli się do pana.
Papisia potrzebuje dużo ruchu, nadaje się dla osób aktywnych. Musi biegać, bawić się, skakać.

Na spacerze biega radośnie, podskakuje w trawie, tarza się w niej i łapie motyle. Wszystko ją cieszy. Wtula się w opiekunów, ubóstwia czochranie. Papisia jest młodziutka. Ma około 9 tygodni, będzie średniej wielkości (nie powinna ważyć więcej niż 12 kg)

Papisia jest w bardzo dobrej kondycji ogólnej. Jej sierść lśni pięknie nie tylko w promieniach słońca, jest mięciutka i błyszcząca.
Papisia uczy się załatwiania potrzeb fizjologicznych na spacerach. Jeszcze sporo pracy przed nią, ale to pojętna, mądra mała dziewczynka.

Sunia dogada się z innymi psami, jest bardzo łagodna, zaczepia do zabawy. Papisia może zamieszkać w domu z dziećmi choć raczej starszymi. Nie ma w niej agresji, nikogo nie skrzywdzi.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Papisi. Szukamy dla niej prawdziwego, dobrego domu, który jest świadomy potrzeb szczeniaczka.
Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779.

Papryka – Papisia została przywieziona dnia 04.05.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.