MARTYNKA

Martynka pojechała do domu

Wesoła energiczna sunia mix owczarek

Poszukujemy domu dla Martynki, suczki – szczeniaka w wieku około 4 miesiące.
Martynka trafia do naszego schroniska wraz z siostrą Julcią. Suczki były dość zadbane, z ładną czystą sierścią, socjalizowane.
Nie wiemy dlaczego trafiły na ulicę? Może ktoś nie znalazł dla nich domu, po tym jak mamie trafiła się “wpadka”?
Siostra Martynki miała szczęście i od razu “wpadła w oko” świetnej rodzinie, która odwiedziła nasze schronisko. Julka po odbyciu kwarantanny ma zapewniony wspaniały dom.
Martynką niestety jeszcze nikt się nie zainteresował.
Suczka jest wesoła, energiczna, dość pewna siebie. Bardziej odważna niż siostra, z nich dwóch to ona wszystko robi pierwsza, decyduje, kiedy początek i  koniec zabawy.
Martynka będzie wymagała socjalizacji z innymi psami, gdyż na razie wszystkie obce czworonogi oszczekuje, ale w kontakcie bezpośrednim nie jest agresywna!
Martynka jest bardzo pro ludzka, kontaktowa. Pięknie bawi się z siostrą, reaguje na przywołanie, jest pojętna i chętna do nauki.
Bardzo prosimy o dobry dom dla Martynki, która w połowie maja będzie mogła opuścić schronisko, a na razie nie ma dokąd pójść 🙁
Docelowo Martynka będzie psem średniej wielkości, powinna osiągnąć masę ciała około 20-25 kg. Jej wygląd wskazuje, że może być mieszańcem owczarka niemieckiego.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Martynka została przywieziona dnia 01.05.2019 r. z miejscowości Zagaje, gmina Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.