PANORAMIX

Panoramix pojechał do domu

Brązowo-biały szczeniaczek

Przedstawiamy Panoramixa – młodziutkiego pieska, który trafił pod naszą opiekę.

Panoramix to psie dziecko – obecnie ma około 6 miesięcy, waży około 10 kg, jeszcze troszkę podrośnie, ale raczej niewiele.

Gdy przyjechał był trochę nieśmiały, ale obecnie to nie ten sam zwierzak. Panoramix jest bardzo przyjaźnie skierowany do człowieka.

Cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest grzecznym maluchem choć lgnie do ludzi jak małe dziecko do mamy.

Psiaczek ma piękne, dość oryginalne umaszczenie, mięciutką sierść, bystre oczka wpatrzone w opiekunów.

Widać, że potrzebuje kogoś, kogo mógłby naśladować, potrzebuje sporo uwagi i miłości, ale nie jest nadpobudliwym zwierzaczkiem.

Panoramix będzie rewelacyjnym członkiem rodziny, trzeba jedynie zadbać o jego właściwą socjalizację i przez kolejne miesiące poświęcić mu trochę uwagi.

Psiak bardzo szybko się uczy, doskonale dogaduje się z innymi pieskami, nie dominuje. Maluch ładnie chodzi na smyczy, bardzo lubi spacerki.

Prosimy o ciepły, kochający dom dla naszego małego uroczego przystojniaka.

Szukamy dla niego miejsca w domu/mieszkaniu, nie na podwórku..

Profilaktyka:

Maluch otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie w dobrej kondycji. Został kilkukrotnie odrobaczony, został odpchlony.

Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Panoramix został przywieziony dnia 28.05.2019 r. z gminy Gręboszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.