LAPO

Lapo pojechał do domu

Mały biały piesek

Prezentujemy Lapo- fajnego, niewielkiego, grzecznego białego psiaka, który trafił do naszego schroniska.

Lapo jest młodym pieskiem; obecnie ma około 1,5 roku, waży poniżej 12 kg, jest w dobrej formie, zadbany, bardzo czyściutki.

Ma bardzo mięciutką, dość gęstą okrywę. Jest ona śnieżno-biała. Psiak sięga grzbietem poniżej łydki kobiety, głową do połowy łydki.

Piesio ładnie chodzi na smyczy choć nie jest raczej typem długodystansowca, a spokojnym, pogodnym, uśmiechniętym, grzecznym towarzyszem spacerów.

Lubi się bawić podczas spacerów, radośnie podbiega do opiekuna na każde zawołanie, zwraca uwagę i na ludzi i na to, co wokół niego.

Lapo jest raczej cichy, nie zwraca większej uwagi na inne psy, nikomu nie dokucza. Nie oszczekuje psów, nie wszczyna awantur.

Lubi głaskanie i przytulanie, ale nie jest nachalny w kontakcie. To spokojny piesek, który wystawia brzuszek do głaskania, mruży oczka i pokazuje swoje piękne białe ząbki.

Robi śmieszne miny, jest bardzo uroczym pieszczochem.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Lapusia. To kochany, bardzo miły, pogodny młody psiak, który zasługuje na dobry i troskliwy dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Lapo został przywieziony dnia 10.05.2019 r. z miejscowości Brzezie, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.