NORCIA

Norcia pojechała do domu

Znaleziona pogryziona suczka

Norcia to niewielka, bardzo miła, grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka trafiła do nas z licznymi ranami na pyszczku. Być może została pogryziona przez inne psy, być może uczestniczyła w norowaniu :(. Nie wiemy nic na pewno.

Norcia została znaleziona w dwóch obrożach widocznych na zdjęciach (żółtej oraz pomarańczowej, odblaskowej).

Suczka nie posiadała mikroczipa ani żadnego innego trwałego oznakowania. Przypomina teriera trochę niemieckiego teriera myśliwskiego.

Norcia jest pod opieką lekarza weterynarii. Jest w trakcie leczenia, ale jej stan znacznie się poprawił. Po ranach zostały jeszcze blizny i miejsca bez sierści, ale wkrótce i one zarosną.

Norcia jest przemiła, wykonuje polecenia, jest bardzo posłuszna. Na pewno ktoś ją szkolił.

Suczka bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest wesoła i towarzyska. Dobrze reaguje także na psiaki znacznie większe od siebie.

Suczka jest niewielka, waży około 5-6 kg, nie więcej, ma obecnie około 5-6 lat. Poza pogryzionym i opuchniętym pyszczkiem jest w dobrej kondycji i na pewno doskonale odnajdzie się w rodzinie.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Norcia została przywieziona dnia 06.12.2018 r. z gminy Lubawka.

Obecnie Norcia przebywa w schronisku Psie Pole w Racławicach koło Miechowa, woj. małopolskie.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.