CZARNOTKA – PIMPUSIA

Czartnotka pojechała do domu

Niewielka kudłata suczka do adopcji

Przedstawiamy przemiłą, bardzo kochaną, kudłatą suczkę Czarnotkę (Pimpusię), która niedawno trafiła pod naszą opiekę.

Czarnotka to sunia bardzo wesoła ale bardzo grzeczna. Jest otwarta na ludzi, towarzyska. Uwielbia spacery z opiekunami, zabawę, jest radosna i bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich. Czarnotka to młoda sunia; obecnie ma około 1 roku, z wyglądu i zachowania jest jeszcze szczenięciem – podrostkiem. Ma urocze, grube łapki i mięciutkie poduszki na stopach, mięciuteńką okrywę włosową,jest puchata, ma nieco dłuższy włos.

Na spacerze biega radośnie, przesuwa noskiem pomiędzy trawami. tarza się, kładzie w trawie i cieszy się czasem spędzonym przy opiekunach.

Czarnotka tęskni za ludźmi, ale nie jest nachalna w kontakcie z człowiekiem. Nie skacze po ludziach, nie jest szczekliwa. Jest niezwykle miła. Lubi noszenie na rękach, jest kochana..

Sunia jest niewielka; waży około 10 kg, większa nie będzie. Czarnotka głową sięga poniżej kolana kobiety, grzbiet do połowy łydki.

Czarnotka jest czyściutka i zadbana. Załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach. Pyszczek Czarnotki jest uśmiechnięty i pogodny. Sunia może zamieszkać z  innymi psami, sama nie zaczepia i nie dominuje. Może bez problemu zamieszkać w domu z dziećmi. Nie ma w niej agresji, nikogo nie skrzywdzi.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Czarnotki. Zasługuje na najlepszy dom.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za dwa dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Czarnotka została przywieziona dnia 19.05.2018 r. z gminy Czchów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.