KONIECZKO-KONI

Konieczko pojechał do domu

Bystry piesek do adopcji

Konieczko (Koni) to nieduży, spokojny pies o łagodnym usposobieniu. Psiak jest pozytywnie nastawiony do ludzi, czasem trochę zazdrosny o inne pieski.

Psiak jest w wieku około 3 lat, waży około 15 kg, większy nie będzie, to jego właściwa masa ciała.

Konieczko wyglądem, szczególnie z pyszczka, przypomina owczarka niemieckiego, ale ma znacznie mniejsze gabaryty i krótsze łapki. Ma niesamowite spojrzenie, jest bardzo uroczy.

To czujny, bystry pies, który nie skacze po ludziach, zachowuje dystans i obserwuje. Gdy poczuje, że nie ma zagrożenie przychodzi, przytula się do opiekuna, wkłada głowę pomiędzy dłonie człowieka i prosi o głaskanie.

Nie jest typem kanapowca. Wie, czego chce i co lubi, nie pozwoli się zdominować i wejść sobie na głowę, ale przy spokojnym, zrównoważonym opiekunie na pewno będzie doskonałym kompanem i towarzyszem.

Konieczko nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi szczególnie w tylnej części ciała. Prawdopodobnie nie był do tego przyzwyczajony. Poza tym nie ma z nim żadnych problemów.

Koni potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie. Jest psem posłusznym. Można iść z nim na spacer, nie będzie ciągnąć i uciekać.

Koni nie jest szczególnie hałaśliwy; nie szczeka bez powodu, nie skacze po ogrodzeniu, nie wyje.

Prosimy o szansę i dom dla Koniego. To bystry psiak do adopcji, który pomimo swoich niewielkich rozmiarów skutecznie odstraszy nieproszonych gości.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Konieczko został  przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Uście Gorlickie.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.