BOBIK

Bobik pojechał do domu

Śliczny podpalany piesek

Przedstawiamy Bobika – malutkiego, grzecznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Psiak jest młody, ma około 2, maksymalnie 3 lat (raczej mniej). Początkowo był nieco nieśmiały, ale jest kochanym, milutkim, bardzo przyjaznym zwierzakiem.

Bardzo cierpliwie znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne, podczas głaskania, a nawet podczas zabiegów, wydaje z siebie zabawne dźwięki.

Bobik to piesek, któremu chyba największą przyjemność sprawia przebywanie blisko człowieka. BARDZO lubi się przytulać, grzecznie czeka na swoją kolej, jest kochanym chłopakiem.

Bobik jest malutki, waży poniżej 7 kg, to jego właściwa masa ciała i większy nie będzie.

Psiak lubi inne psy i jest do nich przyjaźnie nastawiony, zaciekawiony. Nie wszczyna awantur, jest raczej spokojnym pieskiem. Nie jest hałaśliwy.

Bobik potrafi spacerować na smyczy. Jest posłusznym pieskiem o ślicznym, oryginalnym pyszczku i nieco spłaszczonym nosku.

Piesio jest czysty. Swoje potrzeby fizjologiczne załatwia na spacerach, nie będzie mieć problemu z utrzymaniem czystości.

Bardzo prosimy o dom dla Bobika. To uroczy mały psiak, który czeka na nowy, kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bibik został przywieziony dnia 19.03.2019 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.