KOKA

Koka pojechała do domu

Przepiękna Koka do adopcji

Przedstawiamy Kokę, przepiękną suczkę do adopcji, która niedawno trafiła pod naszą opiekę

Koka jest przemiła, kochana, bardzo przyjazna do ludzi, a także do innych psiaków. Przypomina troszkę owczarka niemieckiego, ale jest od owczarków mniejsza. Koka waży około 20-22 kg i to jej właściwa masa ciała.

Koka tu suczka młodziutka; ma około 9-10 miesięcy, na pewno nie ma jeszcze 1 roku. Koka trafiła do nas ze swoją psią siostrą – Zarą. Zostały one oddane do nas na skutek interwencji i nieżyczliwości sąsiadów właściciela suczek, który z obawy o ich zdrowie podjął decyzję o oddaniu psinek do schroniska.
Koka jest wspaniałą, kochaną, bardzo przyjazną do ludzi suczką. Uwielbia się przytulać, wystawia brzuszek do głaskania, potrafi chodzić na smyczy. Jest bardzo łagodna i oddana ludziom.

Koka beza problemu dogada się z innym psem, nie jest dominująca. Sunia bez problemu może zamieszkać w rodzinie z dziećmi, jest delikatna, nikogo nie skrzywdzi, miała kontakt z dziećmi.

Koka może gonić drób, jest energiczna, potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów.

Koka trafiła do nas z rankami wokół oczu. Są one niegroźne i za kilka dni nie będzie po nich śladu. Koka jest pod opieką lekarza wet.

Sunia trafiła do nas z siostrą. Są ze sobą zżyte, bardzo się lubią.

Prosimy o szansę i dom dla tej pięknej suni lub obu suczek razem. Przepiękna Koka za kilka dni będzie gotowa do adopcji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wkrótce zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Koka została przywieziona dnia 26.06.2018 r. z miejscowości Krężoły, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.