NASTURCJA

Prześliczna delikatna bura kotka

Przedstawiamy Nasturcję – prześliczną burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Kicia początkowo bardzo obawiała się nagłych ruchów. Mamy wrażenie, że ktoś nie najlepiej ją traktował, ale obecnie kicia czuje się dobrze i wraca do formy.

Nasturcja zachowuje się jak psiak, którego ktoś straszył lub bił – mruży oczka na sam widok ręki podnoszonej do góry niezależnie, czy jest to sięganie po karmę czy inny ruch.

Z pewnością, za kilka tygodni, w ciepłym i troskliwym domu Nastusia poczuje się lepiej i będzie cudowną, kochaną koteczką.

Kicia jest młoda, ma obecnie około 1,5 roku, jest w dobrej formie. Obecnie waży około 4 kg.

Mizia się, przytula do opiekunów, jest bardzo urocza.

Kicia trafiła do nas z zadrapaniem wokół prawego oczka, ale wszystko dobrze się goi.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Nasturcja została przywieziona dnia 08.06.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.