AMBROZJA

Ambrozja pojechała do domu

Przemiła młoda bura kotka do adopcji

Ambrozja to przemiła, młoda, około 1-roczna kotka niewielkich rozmiarów. Kicia waży około 3 kg, większa nie będzie.

Ambrozja jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, ociera się o nogi, wita pyszczkiem, lubi głaskanie. Jest bardzo kontaktowa.

Kicia potrzebuje domu w którym będzie mieć możliwość zabawy, ruchu, stały kontakt z człowiekiem. Potrzebuje sporo atencji.

Ambrozja jest drobnej budowy, ma piękne, delikatne pręgi, jest czysta, w dobrej kondycji. Jak każdy czysty kociak korzysta z kuwety, nie sprawia problemów.

Kicia powinna zamieszkać w domu bez dużej ilości kotów. Unika innych mruczków, zdecydowanie bardziej woli ludzi :).

Bardzo prosimy o dom dla Ambrozji. To przemiła młoda bura kotka do adopcji o pięknym spojrzeniu.

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Ambrozja została znaleziona dnia 21.08.2018 r. w gminie Zabierzów.

Kicia może jechać do nowego domu po 21.09.2018 r.

Szukamy nowego domu. Tel kont: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.