INWESTYCJE W SCHRONISKU

Witamy Państwa Bardzo serdecznie.

Pragniemy podzielić się z Państwem wielką radością, jaką są zakończone i kończące się inwestycje w naszym schronisku, a także tym, co wszyscy razem tworzymy 🙂 i co każdego dnia daje nam wiele radości w naszej pracy. ❤️❤️
W tym roku, jak i w poprzednich, działo się wiele; od wiosny trwały przygotowania do zwiększenia ilości pomieszczeń dla zwierząt, do rozbudowy naszego gabinetu weterynaryjnego, a także stworzenia bardziej komfortowego miejsca dla pracowników i dla zwierząt po zabiegach czy w trakcie leczenia. Pomimo ogromu codziennej pracy możemy mówić o wielkim sukcesie. Może jeszcze nie wszystko wykończone na błysk, 😉 ale pomieszczenia już są!! i służą zarówno pracownikom jak i zwierzaczkom.
 
Mamy nowe boksy, nowe izolatki i cały czas rozwijamy się w tym kierunku. W boksach pojawiło się dodatkowe odprowadzenie wody, wszystko zmierza w dobrą stronę.
 
W naszym schronisku pojawił się także nowy sprzęt. Doczekaliśmy się naszego upragnionego aparatu USG!!!! ❤️❤️🐶🐱.
Przez kilka tygodni testowaliśmy jego działanie. Jest już nasz!! :)))) i już od pierwszych dni znacznie pomaga nam on w bieżącej diagnostyce :). Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM Z PAŃSTWA za wsparcie finansowe na zakup aparatu. 💐💐💐
 
Dzięki Państwa hojności schronisko wzbogaciło się także o aparaturę do badania moczu, dzięki której szybko i sprawnie badamy wszystkie parametry moczu konieczne do diagnostyki chorób związanych z tym układem.❤️❤️
 
Tu serdecznie dziękujemy karmimypsiaki.pl za regularne wsparcie naszych zwierzaków poprzez zakup specjalistycznej karmy. ❤️🐈🐕. Bez Was byłoby nam niezwykle ciężko.
 
W niedługim czasie dokończymy montaż dodatkowego oświetlenia na terenie całego obiektu by wszystkim jeszcze łatwiej było poruszać się po zmroku.
 
W tym miejscu pragniemy Bardzo! podziękować Cisco Kraków za zakup lamp, szybkozłączek i kabla potrzebnego do ukończenia montażu. 🐈💞🐕. Dziękujemy także, że z nami jesteście :).
 
W nowych pomieszczeniach pojawiły się klimatyzatory. Utrzymują one właściwą temperaturę, chronić będą zwierzaki przed upałem, a także przed chłodem.🐈❤️🐕
Wkrótce w czterech kolejnych pomieszczeniach będziemy mieć odpowiednie urządzenia. 👍
 
Na koniec bardzo mocno prosimy by trzymać kciuki za to, by schronisko doczekało się analizatora hematologicznego. Obecnie urządzenie mamy wypożyczone do testów, praktycznie wszystkie zwierzaki mają na na bieżąco badaną krew. Jeśli uda nam się opłacić zakup urządzenia wszyscy nasi podopieczni będą mogli mieć komplet badań (Morfologia + Biochemia) wykonywanych na miejscu, w schronisku. Niesamowicie przyspieszy nam to sprawną diagnostykę i pozwoli uniknąć stresu związanego z przewożeniem zwierzaków na badania do gabinetów zewnętrznych.
 
Gdyby ktokolwiek z Państwa zechciał wesprzeć nasze działania bardzo prosimy o wpłaty na rachunek nr:
 
16 1750 0012 0000 0000 4091 4609
 
Schronisko Psie Pole Fundacja Psie Serce.
Racławice 91, 32-222 Racławice.
 
BGŻ PNP Paribas
 
Tytuł wpłaty: DAROWIZNA DLA RACŁAWIC lub „NA APARAT DO MORFOLOGII”
 
Za Państwa dotychczasową pomoc, w imieniu naszych zwierzaków i nas samych, Bardzo Serdecznie Dziękujemy!! ❤️❤️❤️
 
Póki co w sferze marzeń pozostaje urządzenie Rtg, ale mocno wierzymy, że kiedyś i to urządzenie zamieszka w naszym schronisku 🙂 🙂 🙂 by codziennie służyć czworonożnym przyjaciołom.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.