ZARA

Zara pojechała do domu

Piękna Zara do adopcji

Przedstawiamy Zarę – przepiękną suczkę w typie owczarka niemieckiego, która wraz z siostrą Koką trafiła pod naszą opiekę. Suczki, ze względu na nieżyczliwość sąsiadów, musiały opuścić dotychczasowy dom i trafiły do nas. Piękna Zara za kilka dni będzie mogła jechać do adopcji.

Zara jest spokojną, pogodną suczką o bardzo łagodnym usposobieniu. Na razie jest odrobinkę nieśmiała, ale kompletnie nieagresywna. Przytula się do opiekunów, jest delikatną, kochaną suczką. Nie ma w niej cienia agresji, z całą pewnością może zamieszkać w domu z dziećmi, z osobami starszymi, a także z innymi pieskami. Nikogo nie skrzywdzi. Sunia nie jest szczególnie szczekliwa.

Suczka przypomina owczarka niemieckiego, ale jest od niego troszkę mniejsza. Zara waży około 22 kg, to jej właściwa masa ciała. Suczka ma około 9-10 miesięcy, na pewno nie ma jeszcze 1 roku.

Zaraz i Koka, jej siostra, są ze sobą zżyte. Być może znajdzie się osoba, która da dom obu psinkom. Na razie Zara niezbyt pewnie chodzi na smyczy ale robi postępy. Wkrótce będzie pięknie chodzić przy nodze opiekuna. Sunia nie nadaje się do domu z drobiem, może na niego polować.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Zary. Zasługuje na kochającą rodzinę i wiele miłości. Zara nie jest psem na podwórko.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wkrótce zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Zara została przywieziona dnia 26.06.2018 r. z miejscowości Krężoły, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.