ŻANETKA

Żanetka pojechała do domu

Piękna kremowa suczka do adopcji

Przedstawiamy Żanetkę – prześliczną, kochaną suczkę, która przebywa w naszym schronisku.

Żanetka trafia do nas w wyniku interwencyjnego odbioru pisków. Była źle traktowana, początkowo bardzo się bała, ale odzyskała zaufanie do opiekunów.

To miła, grzeczna, pogodna suczka, która na początku może być nieco nieśmiała, ale z każdym dniem będzie coraz bardziej wpatrzona w opiekunów i z całą pewnością świetnie odnajdzie się w kochającym, cierpliwym domu.

Żanetka coraz ładniej porusza się na smyczy i nie stresuje jej to jak na początku. Można iść z nią na spacer i widać, że obecnie sprawia jej on przyjemność.

Żanetka to młoda psinka; ma około 1,5 roku, jest średniej wielkości. Suczka waży około 20 kg, to jej właściwa masa ciała. Żanetka grzbietem sięga do kolana kobiety.

Suczka zasługuje na dobry, kochający dom. Bardzo prosimy o szansę dla Żanetki.

To piękna kremowa suczka do adopcji, która potrzebuje kochającej rodziny i ciepłego, prawdziwego domu.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Żanetka została przywieziona dnia 02.08.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.