TESLA-WINYLKA

Tesla-Winylka pojechała do domu

Malutka suczka w typie pekińczyka

Tesla (Winylka) to maleńka, kochana, bardzo miła i grzeczna suczka.

Sunia jest w typie pekińczyka, trafiła do nas bardzo zaniedbana. Miała problemy ze skórą. była bardzo wychudzona.

Tesla doskonale dogaduje się z innymi psami, jest urocza. Do ludzi jest miła, kontaktowa, ale nie lubi gdy się jej dokucza.

Sunia zachowuje czystość. Suczka gorzej nie widzi na jedno oczko, ma na nim wrzód, ale dobrze sobie radzi. Dostaje leki i jest poprawa.

Tesla na listwie mlecznej ma niewielkie guzy, ale na szczęście nie ma zmian w macicy i innych organach. Suczka jest pod opieką lekarza weterynarii.

Tesla ma około 10-12 lat, waży poniżej 4 kg, jest bardzo puchata. Stan jej uzębienia pozostawia dużo do życzenia.

Wyniki potwierdziły, iż suczka musi otrzymywać karmę typu renal – dla piesków z problemami nerkowymi. Jej wyniki krwi nie wskazują na długie zaniedbania. Kondycja Tesli-Winylki poprawia się,

Suczka ma komplet szczepień. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tesla (Winylka) została przywieziona dnia 23.10.2018 r. z gminy Radziemice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

wkrótce więcej informacji

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.