WILKI – DORI

Wilki pojechał do domu

Owczarek niemiecki w rozmiarze mini do adopcji

Przedstawiamy przemiłego pieska o imieniu Wilki (Dori), który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku.

Wilki to pies grzeczny, miły, spokojny. Psiak trafił do nas z kółkiem od łańcucha, prawdopodobnie sporą część swojego życia spędzał na zewnątrz, ale Wilki nie był źle traktowany.

Psiak bardzo tęskni za właścicielem. Na widok mężczyzn w średnim wieku nieruchomieje, nastawia uszy, przechyla głowę i delikatnie popiskuje, Widać, że jego pan był całym jego światem, że był ktoś, kto dbał i lubił naszego podopiecznego. Obecnie jego świat zamieniony został na schronisko :(.

Wilki czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu dom, opiekę, miłość i na nowo pozwoli mu pokochać rodzinę.

Nasz podopieczny jest czysty, nauczony życia z ludźmi, bardzo karny. Ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo posłuszny, nie wykazuje najmniejszej agresji. Przebywając z opiekunami rozdaje całusy, jest bardzo miły. Psiak nie jest szczekliwy. Wydaje głos wtedy, gdy trzeba, nie szczeka bez przerwy.

Psiak chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Trafił do nas czysty, z zadbaną sierścią, nie był wychudzony.

Wilki dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z drugim samcem, suczką, z psiakiem mniejszym i większym. Nikogo nie skrzywdzi.

Wilki waży około 15-17 kg, to jego właściwa masa ciała. Obecnie psiak ma około 4-6 lat, jest w bardzo dobrej formie, radosny i energiczny.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego biedaka, którego nikt niestety nie szuka i który z nieznanych nam przyczyn znalazł się w schronisku

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Wilki (Dori) został przywieziony dnia 13.05.2018 r. z gminy Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.