WIERKA vel MISIA

Wierka-Misia pojechała do domu

Nieśmiała, piękna suczka do adopcji

Przedstawiamy Misię (Wierkę) – przemiłą, grzeczną, nieśmiałą sunię, która od około dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku.

Misia trafiła do nas po kilku tygodniach poszukiwań. Była widywana na terenie miejscowości, ale z wszystkich miejsc była przeganiana i niesamowicie bała się ludzi.

Pierwszy dzień Misia spędziła za budą; schowana, wystraszona. Chciała nie istnieć, być niezauważalną, prawdopodobnie obawiała się, że ktoś będzie chciał ją skrzywdzić.

Obecnie przekonuje się, że ludzka ręka nie krzywdzi, że opiekunowie nie straszą, nie przeganiają, nie skrzywdzą. Misia z dnia na dzień jest coraz odważniejsza. Na razie jeszcze nie najlepiej chodzi na smyczy, ale pierwsze próby za nami i będzie już tylko lepiej.

Misia to suczka średniej wielkości; waży około 15 -17 kg, to jej właściwa waga. Misia głową sięga do kolana kobiety, grzbiet ma nieco poniżej kolana. Misia na długie łapki, jest szczupłej budowy. Misia ma około 1 rok, nie więcej. Ma piękne, lśniące ząbki, zadbaną, czyściutką okrywę włosową, Jest piękną suczką.

Misia bez problemu dogaduje się z innymi psiakami. Jest miła, towarzyska, pogodna. Misia dogada się z innymi psami, sama nie zaczepia i nie dominuje, widzi w psach “kumpli”.

Na razie jest nieśmiała, ale wkrótce ta piękna suczka będzie wspaniałą, oddaną psią przyjaciółką całej rodziny. Prosimy o dobry i kochający dom dla Misi. Zasługuje na najlepszą rodzinę.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Wierka – Misia została przywieziona dnia 22.05.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.