WESTERN

Western pojechał do domu

Miły wesoły szczupły czarny piesek

Przestawiamy Westerna – pięknego, grzecznego, pogodnego pieska, który trafił pod naszą opiekę.

To fajny młody psiaczek o uroczo załamanych uszkach i pięknych jasnych oczkach. Być może w jego żyłach płynie krew wyżła, wskazywałyby na to dropiate łapy i temperament.

Western to piesek młody; obecnie ma około 1,5 roku, nie więcej. To szczupły psiak; waży około 25 -27 kg. Jest w dobrej formie.

Piesek trafił do nas po tym, jak przyłączył się do grupy turystów i wędrował z nimi przez ponad 20 kilometrów..

Być może się zgubił, być może ktoś go porzucił. Tego nie wiemy. Faktem jest, że dzielnie podążał z wędrowcami i nie opuścił ich idąc przez długie godziny.

Usposobienie:

Western bardzo dobrze reaguje na ludzi, dogaduje się także z innymi pieskami, nie dokucza innym kolegom z boksu, ale nie da sobie wejść na głowę.

Nie jest specjalnie pobudliwy, ale uwielbia nawet intensywne spacery i chętnie pobiega z człowiekiem lub z drugim, energicznym zwierzakiem.

Western uwielbia biegać. W towarzystwie opiekunów i jednej z naszych schroniskowych suczek codziennie odbywali długie przechadzki. Jego koleżanka już ma dom, Western pozostał..

Piesek ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny, zwraca uwagę na opiekunów i podczas spacerów zachowuje się super.

Z pewnością może zamieszkać w domu. Potrzebuje ruchu, ale ale aktywnej rodziny nie będzie kłopotliwy.

Bardzo prosimy o dom dla Westerna. To wspaniały, przemiły, uroczy młody psiak, który szuka dobrego, aktywnego domu.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Western został przywieziony dnia 24.07.2019 r. z gminy Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.