WENTO

Wento pojechał do domu 🙂

Amstaff do adopcji

Wento to dość spokojny, przyjazny pies o łagodnym usposobieniu.

Piesek jest w typie amstaffa, jest piękny. Ma niewielką niedowagę, ale szybko ją nadrobi.

Piesek jest masywny, ma szeroką głowę i klatkę piersiową, ale jest znacznie wyższy niż typowy amstaff. Wielkością przypomina pit bulla.

Wento jest obecnie w wieku około 4 lat. Waży około 27 kg, jego właściwa masa ciała to 29 kg. Ogólnie jest w dobrej formie.

Psiak jest duży i dorodny. Potrafi spacerować na smyczy, ale prawdopodobnie nie miał ostatnio zbyt dużo ruchu. Na widok smyczy niesamowicie się cieszy, ale jest łatwy do opanowania.

To posłuszny, mądry, pogodny pies, który świetnie współpracuje z ludźmi i na pewno będzie wspaniałym kompanem rodziny na spacerach, wycieczce i w sporcie.

Na obecną chwilę nie polecamy go do domu z drugim psem czy kotem. Nie znamy dokładnie.jego reakcji na inne czworonogi.

Wento trafił do nas po śmierci właściciela.

Prosimy o dobry dom dla Wento. Psiak zasługuje na ciepły, kochający, ale konsekwentny dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Wento został przywieziony dnia 04.12.2018 r. z gminy Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.