WEGA – WEGUSIA

Wegusia pojechała do domu

Przemiła suczka w typie labradora do adopcji

Przedstawiamy Wegusię – cudowną suczkę, która niedawno trafiła do naszego schroniska. Wegusia to podobno mieszaniec labradora choć w obecnej chwili dość trudno to potwierdzić, bo stan okrywy włosowej i skóry jest tak zły, że suczka bardziej przypomina shar pei lub hipopotama, a nie labka..

Wegusia przez lata była pozbawiona opieki lekarza i nikt nie dbał o jej skórę, co doprowadziło do tego, co jest obecnie. Od przybycia do naszego schroniska Wegusia przechodzi intensywne leczenie i stan jej okrywy włosowej i skóry poprawia się, ale takie zmiany jak te u niej wymagają czasu. Zwalczyliśmy pasożyty, leczymy skórę, uszy, znacznie wyeliminowaliśmy świąd skóry i wierzymy, że Wegusia będzie jeszcze piękną sunią przypominającą swoją rasę, a na jej pyszczku będzie już tylko uśmiech radości. Z każdym tygodniem sierść porasta i Wegusia wygląda coraz piękniej. Jeszcze będzie pięknie lśnić w słońcu budząc dumę i podziw u swego opiekuna.

Już teraz Wegusia porasta sierścią, jej głowa porasta nowymi włosami, a skóra stała się bardziej miękka, przyjemniejsza w dotyku. Wegusia na pewno cała porośnie sierścią, ale to wymaga czasu. Być może nie wyrosną jej włosy na grzbietowej stronie ogona. Proces odnowy skóry wymaga jeszcze trochę czasu.

Wegusia w obecnej chwili otrzymuje najlepsze możliwe jedzenie. Zależy nam by pomóc jej odzyskać “piękny psi wygląd”.

Pomimo tego, co spotkało Wegusię możemy powiedzieć, że jest cudowną, bardzo grzeczną, miłą i towarzyską psinką. Wykonuje podstawowe polecenia, jest bardzo posłuszna. Wegusia ma spacerze pogodnie merda ogonkiem, wtula się w opiekunów, jest bardzo kochana.. To ucieleśnienie psiej łagodności. Kochana, cudowna sunia.

Wegusia jest czysta. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, mieszkała w domu. Wegusia bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie sprawia żadnych problemów, nie jest szczekliwa. Wegusia to starsza sunia- ma około 9 lat, nie więcej. Prosimy o szansę dla tej wspaniałej suni. Na pewno szybko udowodni, że zasługiwała na nią i będzie najlepszą psią przyjaciółką rodziny.

Wegusia może mieszkać w domu z innym psem, z kotami i z dziećmi. Nikogo nie skrzywdzi, jest niebywale łagodna. Prosimy o dom. To Przemiła suczka w typie labradora do adopcji na już.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).  Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Wegusia została przywieziona dnia 26.04.2018 r. z miejscowości Tenczynek, gmina Krzeszowice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.