WALENTYNKA

Walentynka pojechała do domu

Pogodna młodziutka suczka

Walentynka to młodziutka, niespełna roczna, bardzo pogodna suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia ponoć przez kilka dni błąkała się po wsi, nikt jej nie szukał. Trafiła do nas.

Walentynka przypomina, szczególnie z zachowania, teriery, ale nie jest rasowa. Być może jest mieszańcem gończego bałkańskiego, nie wiemy tego na pewno.

Wiemy natomiast, że ma bardzo oryginalną, wyjątkową urodę :).

Suczka podobno goni koty i drób, szukamy dla niej domu raczej bez zwierząt gospodarskich. Z psiakami dogaduje się bez problemu, ale nie da się zdominować.

Walentynka waży około 14 kg, większa nie będzie. Potrafi chodzić na smyczy, w stosunku do ludzi jest bardzo posłuszna, uwielbia się przytulać, jest niesamowicie kontaktowa.

Walentynka ma około 1 roku, jest jeszcze trochę jak szczenię, ale jest czyściutka, bystra i pojętna i z całą pewnością będzie wspaniałą psią przyjaciółką wszystkich domowników.

To bystra, wesoła, pogodna młodziuteńka suczka, która doskonale odnajdzie się w aktywnej rodzinie. Uwielbia spacery, ruch, zabawę z opiekunami, jest wpatrzona w człowieka.

Sunia ma krótki ogonek. Prawdopodobnie z takim się urodziła.

Walentynka ma niesamowite spojrzenie. Ciężko jest się w niej nie zakochać 🙂

Bardzo prosimy o dobry dom dla Walentynki. Prosimy o szansę..

Profilaktyka:

Suczka otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Walentynka została przywieziona dnia 14.02.2019 r. z miejscowości Stręgoborzyce, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce,

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.