VOLCIK

Volcik pojechał do domu

Przemiły, bardzo grzeczny mały pies do adopcji

Poszukujemy domu dla wspaniałego psiaka o imieniu Volcik. Psiak kilka miesięcy temu trafił do naszego schroniska i od razu zaskarbił sobie względy opiekunów.

Przemiły, kochany, bardzo łagodny i delikatny, także do dzieci. Volcik to chodząca łagodność i delikatność; nikogo nie skrzywdzi, nie ugryzie, na pewno nie będzie także psem dominującym. Volcik doskonale dogaduje się z innymi psami, jest towarzyski, pogodny, otwarty na świat.
Volcik to psiak, który zdecydowanie zasługuje na prawdziwy, kochający, dobry dom. To czysty, dobrze socjalizowany, dobry psiak. Volcik pięknie jeździ samochodem, lubi dzieci, bez problemu porusza się po mieście.
Volcik jest niewielki; waży około 10 kg, to jego właściwa masa ciała. Psiak ma około 7-8 lat. Przy jego wzroście piesek może prowadzić zdrowe, szczęśliwe życie przez kolejnych 7, 8, a może i więcej lat.
Psiak marnieje w schronisku..

Dotychczas radosny i wesoły, obecnie woli przebywać z tyłu boksu. Już nie podbiega do krat tak radośnie jak wcześniej.
Bardzo prosimy o szansę dla Volcika. Nowy opiekun szybko przekona się jak wspaniałym pieskiem jest Volcik.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Volcik został przywieziony dnia 01.02.2018 r. z gminy Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.