VIDIA

Vidia pojechała do domu

Maleńka suczka do adopcji

Przedstawiamy Vidię – cudowną sunię, która wraz z rodzeństwem trafiła do adopcji. Vidia to maleńka suczka do adopcji, która bardzo potrzebuje domu, ciepła, opieki. Jest bardzo kochaną, kontaktową, wesołą psią dziewczynką. Uwielbia się przytulać, wesoło skacze po łące, wskakuje na kolana, liże po rękach, ze wszystkich sił próbuje zaskarbić sobie względy opiekuna.

Vidia to maleństwo; obecnie ma około 6-7 tygodni, waży około 1,5 kg. Gdy dorośnie będzie średniej wielkości sunią, nie powinna przekroczyć 15-17 kg. Sunia ma piękne, podpalane umaszczenie. Jej włos nie jest czarny, ma grafitowy/stalowy odcień, a jasne podpalenie ma kolor piaskowy. Sunia będzie mieć dłuższe uszka, jest bardzo urocza.

Vidia i jej rodzeństwo to psiaki dobrze socjalizowane. Nie są bojaźliwe, ale jak każde szczenię wymagają regularności w opiece, nauce czystości, a później w posłuszeństwie. Każde szczenię wymaga indywidualnego traktowania. Prosimy o rozsądną adopcję. Maleńkie szczeniątka mogą niszczyć, załatwiać się, płakać pod nieobecność opiekunów. To od opiekunów zależy na kogo wyrosną. Szukamy odpowiedzialnego domu. Vidia to maleńka suczka do adopcji dla której szukamy najlepszego opiekuna.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779.

Sunia może jechać do domu około 20.07.2018 r.

Vidia została przywieziona dnia 27.06.2018 r. z gminy Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.