URAL

Ural pojechał do domu tymczasowego 

Duży łaciaty piesek

Ural to przepiękny, dorodny, zadbany pies sporych rozmiarów.

Psiak jest dostojny, wyjątkowy, duży. Ma piękne, dwubarwne umaszenie – białą sierść z czarnymi łatami. Lubi spacery, przytulanie, głaskanie.

Jest cierpliwym, pozytywnym choć bardzo nieśmiałym zwierzakiem, który na pewno będzie genialnym przyjacielem rodziny, aale potrzebuje czasu na adaptację

Ural dogaduje się z innymi psami, jest łagonym psem, który ustępuje innym czworonogom i nie dominuje.

To delikatny psiak, który wspaniale słucha ludzi, ale to, co przeżył w czasie szczenięcym pozostawiło ślad na jego psychice.

Stopniowo wraca do równowagi.

Psiak bardzo lubi się przytulać, opierać c opiekuna, stawiać łapy na stopach ludzi. Szuka kontaktu i bardzo go potrzebuje.

Ural ma obecnie około 2 lata, waży ponad 40 kg, jest w dobrej kondycji.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Urala . Psiak może spędzać dużo czasu na polu, lubi przestrzeń, ale koniecznie musi mieć regularny kontakt z człowiekiem.

Prosimy o szasnę..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał  komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ural został przywieziony dnia 30.01.2017 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.