TYBET

Tybet pojechał do domu

Wielki rudy kudłacz

Tybet to przepiękny, dorodny, zadbany pies sporych rozmiarów.

Psiak jest dostojny, wyjątkowy, bardzo puchaty. Lubi spacery, przytulanie, głaskanie. Pięknie chodzi na smyczy, ale potrzebuje ruchu i aktywności.

Jest cierpliwym, bardzo pozytywnym zwierzakiem, który na pewno będzie genialnym przyjacielem rodziny, a przy tym świetnie sprawdzi się w roli domowego stróża.

Tybet dogaduje się z innymi psami, ale szukamy dla niego domu raczej bez innych samców, nie mamy pewmości, czy nie będzie ich dominował.

To pewny siebie psiak, który wspaniale słucha ludzi, ale wie, czego chce, a czego nie.

Tybet może zamieszkać w domu z dziećmi, ale ze względu na swoje rozmiary warto zaprzyjaźniać dzieci i Tybeta stopniowo (nie zrobi krzywdy, ale może na przykład stanąć swą wielką łapą na stopie dziecka).

Psiak bardzo lubi się przytulać, opierać c opiekuna, stawiać łapy na stopach ludzi. Szuka kontaktu i bardzo go potrzebuje.

Tybet ma obecnie około 5 lat, waży ponad 47 kg, jest w dobrej kondycji.

Psiak miał uraz łapki, zwyrodnienie w stawie łokciowym. Szeroka diagnostyka wykazała, że jest ono nieoperacyjne, ale nie przeszkadza Tybetowi w funkcjonowaniu.

Psiak jest całkowicie sprawny. Czasem podnosi prawą łapkę do góry, szczególnie po tym jak wstanie, ale bez problemu chodzi na spacery i aktywnie spędza czas.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Tybeta. Psiak może spędzać dużo czasu na polu, lubi przestrzeń, ale koniecznie musi mieć regularny kontakt z człowiekiem.

Prosimy o szansę..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tybet został przywieziony dnia 27.02.2019 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.