TUPAK

Tupak pojechał do domu

Uroczy wesoły płowy piesek do adopcji

Przedstawiamy Tupaka- bardzo wesołego, radosnego, energicznego psiaka, który przebywa pod naszą opieką.

Tupak to psiak młodziutki – obecnie ma około 1,5 roku, cieszy się każdą chwilą spędzoną blisko opiekunów.

Tupak i jego psia rodzina trafili do nas w wyniku interwencyjnego odbioru. Psiaki były trzymane w złych warunkach, na krótkiej uwięzi.

Na szczęście Tupak nie stracił wiary w ludzi i nadal jest w człowieka mocno wpatrzony. Obecnie jego mordka ciągle się uśmiecha, a na spacerach jest świetnym kompanem człowieka.

To, jaki Tupak jest radosny będąc blisko ludzi jest ciężkie do opisania. Każda część jego ciała cieszy się na widok opiekunów i smycz w ręku :).

Psiak bardzo chętnie wychodzi na spacery, bawi się, to radosny i pogodny piesek, który potrzebuje człowieka na co dzień i blisko siebie.

Tupak może zamieszkać w domu z dziećmi, a także z innymi pieskami. W schronisku do suczek, a także do swojego brata Brajana, jest bardzo przyjaźnie nastawiony. Nie wchodzi w konflikty.

Tupak potrzebuje ruchu, spacerów, zabawy. To młodziutki psiak, który nie jest typem kanapowca, a raczej wiernym i niestrudzonym towarzyszem w wędrówkach i w zabawie.

Bardzo prosimy o dom dla Tupaka, To uroczy wesoły płowy piesek do adopcji, który zasługuje na prawdziwy, dobry dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tupak został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.