TUNISEK

Tunisek pojechał do domu

Niewielki nieśmiały piesek

Przedstawiamy Tuniska (Dyzia) – energicznego, nieśmiałego pieska, który wraz z czwórką innych piesków, po śmierci właściciela, trafił do naszego schroniska.

Tunisek to młody, około 1-roczny, dość energiczny piesek. Początkowo unikał kontaktu z ludźmi lub oszczekiwał ich z daleka, ale naszym zdaniem był to strach przed ludźmi, nie agresja.

Regularna praca z pieskiem pokazała, że szczekanie to pokazywanie strachu, a tak naprawę potrzeba spokoju, przytulenia, bliskości z opiekunem.

Potrzebuje czasu na adaptację, ale wierzymy, że będzie wspaniałym pieskiem tylko potrzebuje odpowiednich warunków na socjalizację.

Tunisek jest nieduży, waży około 10 kg, to jego właściwa masa ciała. Piesek grzbietem sięga pod kolano kobiety, większy nie będzie.

Psiak ma piękne, trójbarwne umaszczenie – ciemny grzbiet, podpalane łapki, dużą białą krawatkę pod szyją.

Tunisek początkowo bał się chodzić na smyczy, ale obecnie jest znacznie lepiej. Spacery zaczynają być dla niego przyjemnością choć zdecydowanie najbardziej lubi przesiadywanie na rękach opiekuna 🙂

Szukamy domu z doświadczeniem w opiece nad nieco nieśmiałymi pieskami lub osoby, która pokłoni się nad nim, potraktuje indywidualnie, wysłucha wskazówek.

Prosimy o troskliwy dom dla Tuniska, To niewielki nieśmiały piesek, który potrzebuje troskliwej rodziny. Prosimy o szansę..

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tunisek został przywieziony dnia 14.12.2018 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce,

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.