TUMI

Tumi pojechał do domu

Wesoły łaciaty pies do adopcji

Tumi to średniej wielkości, na razie troszkę nieufny, młody pies.

Poszukujemy domu dla Tumiego – niedużego, wesołego, pogodnego pieska, który od niedawna przebywa w naszym schronisku. Gdy Tumi trafił do schroniska był troszkę nieufny, ale szybko przekonał się do opiekunów i otworzył się na ludzi. Obecnie jest wpatrzonym w opiekunów. ufnym, grzecznym pieskiem, który uwielbia ruch, spacery, zabawę. Tumi bardzo cieszy się z towarzystwa ludzi; chętnie i zawsze, bez problemu, wychodzi na spacer. Widać, że był do spacerów przyzwyczajony.

Tumi to psiak, który bez problemu dogaduje się z innymi psami. Sam nie jest dominujący, ale nie pozwoli wejść sobie na głowę. Psiak dobrze funkcjonuje w schronisku, nie jest problemowy, ale to młody psiak, dla którego schronisko to kara.. Psiak potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów, towarzystwa, a nie ciągłego, samotnego oczekiwania przy schroniskowych kratach..

Tumi to młody psiak; ma około 2 lata, jest zadbany, w dobrej kondycji. Tumi jest nieduży. Głową sięga do kolana kobiety, grzbietem trochę poniżej kolana. Psiak waży około 14 kg, to jego właściwa masa ciała. Tumiś ma piękne czarno-białe, łaciate umaszczenie. Jego okrywa jest czysta, błyszcząca. Psiak na pewno miał dom w którym ktoś o niego dbał. Nie wiemy dlaczego nikt go nie szuka.

Prosimy o szansę i dom dla Tumisia. To wesoły łaciaty pies do adopcji o ujmującym psim uśmiechu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wkrótce zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Tumi został przywieziony dnia 27.06.2018 r. z miejscowości Zelków, gmina Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.