TRĄBEK

Trąbek pojechał do domu

Mały kremowy szorstkowłosy piesek

Przedstawiamy Trąbka – niedużego, miłego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Trąbek to psiak młody; ma około 3-4 lat, jest malutki. Waży około 6-7 kg i to jego właściwa masa ciała. Większy nie będzie, głową sięga pod kolano kobiety, grzbietem do połowy łydki.

Trąbek trafił do nas z drugim pieskiem – prawdopodobnie braciszkiem – Rąbkiem. Są ze sobą dość mocno zaprzyjaźnieni, razem błąkali się po ulicach.

Oboje mieli mnóstwo kleszczy, otrzymali niezbędne preparaty przeciwkleszczowe,obecnie po pasożytach nie ma śladu.

Psiak jest przyjazny do opiekunów, potrafi chodzić na smyczy, jest posłusznym zwierzaczkiem choć ma w sobie sporo energii i potrzebuje regularnej dawki ruchu.

Trąbuś jest dość oryginalnym pieskiem: jego okrywa jest szorstka, ma kolor piaskowy. Uroku Trąbkowi dodaje przodo-zgryz i uroczo wystające kły.

Piesek jest fajnym, wesołym, pogodnym zwierzakiem. Nieustannie uśmiecha się, lubi przebywać blisko ludzi, sam pcha się na ręce.

Z całą pewnością będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny ale potrzebuje ruchu, spacerów i zabawy z przyszłymi właścicielami.

Prosimy o dom dla Trąbka. To super fajny mały szorściak, który czek na nowy troskliwy dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Trąbek został przywieziony dnia 18.05.2019 r. z miejscowości Rdzawka, gmina Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.