TOPUŚ

Topuś pojechał do domu

Mały brązowy grzeczny piesek

Przedstawiamy Topusia – grzecznego, przyjaznego psiaka, spokojnego który trafił pod naszą opiekę. Psiak błąkał się po ulicach, nikt go nie szukał.

Topuś jest niewielki, waży poniżej 10 kg, obecnie ma około 5 lat, nie więcej.

Ma siwy pysio, prawdopodobnie nie miał najłatwiejszego życia, ale ma piękne, białe, zdrowe ząbki i z każdym dniem jest w coraz lepszej formie.

Piesek ma urocze, duże uszka, jamnikowatą budowę ciała, krótkie łapki. Na uszkach są wyłysienia, być może z przemarznięcia. Wkrótce Topuś wróci do pełni zdrowia i będzie piękny.

Topuś ma okrywę w kolorze czekoladowym :).

Topuś ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się i nie szarpie. Nie hałasuje i nie sprawia problemów.

Pomału nabiera zaufania do opiekunów, ale z każdym dniem radośniej spogląda na ludzi i wesoło merda ogonkiem, popiskuje i zaczepia łapkami prosząc o głaskanie.

Tomuś nie miał dotychczas człowieka, który by go przytulił czy nosił na rękach, ale z dnia na dzień jest bardziej otwarty na opiekunów i mamy nadzieję, że wkrótce zapomni o nie najlepszej przeszłości.

Prosimy o dom dla Topusia. To uroczy niewielki brązowy piesek, który potrzebuje dobrego domu, rodziny, przyjaciela.

Nie jest nadpobudliwy, może zamieszkać wśród osób mniej aktywnych.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Topuś został przywieziony dnia 20.05.2019 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.