TONGO

Tongo pojechał do domu

Duży podpalany chudy pies

Przedstawiamy Tongo – dużego, przyjaznego psiaka, który od niedawna jest w naszym schronisku.

Psiak jest sporej wielkości, obecnie wazy około 35 kg, ale jest dość wychudzony i powinien ważyć jeszcze 5 kg więcej. Powoli odzyskuje wagę, ale miał spora niedowagę.

Tongo jest młody, ma poniżej 2 lat. Jest trochę zaniedbany, ale wraca do formy i wkrótce będzie pięknym, dorodnym pieskiem.

Już teraz zmienia się z dnia na dzień i z chudego, zgarbionego psiaka stał się pięknym zwierzakiem o długiej, miękkiej okrywie.

Tongo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, słucha opiekunów. Wykonuje wszystkie polecenia, na pewno był przez kogoś szkolony.

Podaje łapy, siada, waruje, zostaje, skacze, obchodzi opiekuna i wykonuje kilka innych poleceń. W większość nie trzeba do niego mówić, on wie, czego się od niego chce.

Psiak jest łasuchem, nie ma u niego problemu z apetytem :).  Tongo chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym pieskiem.

Początkowo był trochę zestresowany i nie bardzo odnajdywał się w schronisku, ale w domu na pewno będzie wspaniałym zwierzaczkiem.

Piesek ma piękne, czarne-podpalane umaszczenie, gęsty ogon, jest przepiękny.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Tonga. To psiak, który zasługuje na wspaniałą rodzinę. Zasługuje na dobry, kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tongo został przywieziony dnia 11.01.2019 r. z miejscowości Mniszek, gmina Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.