TOLLA

Rezerwacja

Przemiła malutka suczka Tolla do adopcji

Przedstawiamy Tollę – malutką uroczą suczkę, która od niedawna przebywa pod naszą opieką. Obecnie skończyła już kwarantannę i może jechać do domu.

Tolcia to sunia niewielka; obecnie waży około 1,5 kg, ma 6-7 tygodni. Gdy dorośnie nie powinna przekroczyć 10-12 kg. Tolla jest śliczna, bardzo urocza. Ma długie uszka, maleńką białą krawatkę na klatce piersiowej, bystre oczka i miłe, dość zrównoważona usposobienie.

Sunia nie jest typem psiaka, który jako pierwszy podbiega do krat i domaga się uwagi. Spogląda, obserwuje, wraz z siostrzyczką przygląda się, a dopiero później, nieco nieśmiało podąża w kierunku opiekunów, nie jest nachalna. Gdy jest na rękach wtula się w opiekuna, jest kochana, bardzo przyjazna. Tolla nie jest typem pieska lękliwego.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tolla została przywieziona dnia 09.08.2018 r. z miejscowości Ludwinów, gmina Małogoszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.