TOŁDI

Tołdi pojechał do adopcji

Czekoladowy piesek do adopcji

Tołdi to kochany, przemiły, bardzo towarzyski młody, wesoły, energiczny pieseke.

Maluch trafił do nas prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym, z urazem łapek. Na początku zupełnie nie mógł chodzić, ale wrócił do zdrowia i biega, bawi się jak inne zdrowe pieski.

Obecnie biega, bawi się, skacze za zabawkami. Jest wspaniałym, uroczym, radosnym pieskiem.

Piesek jest kochany i przemiły, doskonale współpracuje z człowiekiem. Nie ma w nim cienia agresji, jest cichy i niekłopotliwy.

Pomimo tego co go spotkało nie jest agresywny i można u niego bez problemu wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Psiak bywa trochę zazdrosny o inne pieski, ale poza tym nie ma z nim żadnego problemu.

Tołdi jest młodziutki, ma około 1 roku. Całe życie przed nim. Piesio waży około 10 kg. Jest szczupły, na długich łapkach.

Sierść Tołdiego jest mięciutka, jedwabista, bardzo przyjemna w dotyku i łatwa w pielęgnacji.

Prosimy o szansę i dom dla Tołdiego. To kochany czekoladowy piesek do adopcji, który zasługuje na szansę i szczęśliwy dom.

Piesek ma komplet szczepień, został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tołdi został przywieziony dnia 05.10.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

wkrótce więcej informacji

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.