TOGO

Togo pojechał do domu 🙂

Owczarek belgijski do adopcji

Przedstawiamy Togo – przepięknego, bardzo grzecznego i spokojnego psiaka, który od kilku miesięcyi przebywa w naszym schronisku. Togo to pies dostojny, przyjazny, cichy. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Togo jest delikatny, wrażliwy, zupełnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości. Psiak dużo czasu spędza w budzie. Czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Togo na pewno miał dom. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, bardzo karny. Być może nie był w ostatnim czasie najlepiej traktowany lub był przeganiany przez ludzi, troszkę boi się nagłych ruchów ze strony mężczyzn, ale nie wykazuje najmniejszej agresji. Gdy komuś zaufa staje się jego najlepszym przyjacielem.

Togo to psiak, który w ogóle nie jest szczekliwy. Pięknie spaceruje przy nodze opiekuna, nie ciągnie, nie wyrywa się. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z drugim samcem, suczką, z psiakiem mniejszym i większym. Nikogo nie skrzywdzi.

Togo waży około 30 kg. Wyglądem przypomina owczarka belgijskiego, ale jest niesamowicie grzeczny. Nie jest nadpobudliwy.

Psiak ma około 7-9 lat, ale nadal sporo życia przed nim i bardzo zależy nam by Togo nie musiał czekać długo w schronisku. Zasługuje na wspaniały i kochający dom.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego biedaka, który pomimo wiernej służby człowiekowi z jakiegoś powodu nie zasłużył na miłość i szacunek ze strony swego pana.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Togo został przywieziony dnia 07.05.2018 r. z gminy Niepołomice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.