TINNI

Tinni pojechał do domu

Maleńki brązowy-podpalany szczeniaczek do adopcji

Tinni to maleńki brązowy-podpalany szczeniaczek do adopcji z ciemniejszym grzbietem oraz pyszczkiem i jasnym brzuszkiem.

Tinni trafił do nas z rodzeństwem. Wszystkie maluszki mają już domy, Tinni nadal szuka swojej rodziny.

Psiak jest miły, kochany, przyjazny choć na początku może być nieco nieśmiały i potrzebuje kilka dni na adaptację. Gdy przekona się, że nic mu nie zagraża staje się milusińskim “przytulakiem”, rozluźnia się.

Psiak ma w tej chwili około 13-14 tygodni. Gdy dorośnie będzie średnio-mniejszym pieskiem, nie powinien przekroczyć 15 kg. Tinni przeszedł zapalenie kości w przedniej łapie, ale wraca do zdrowia. Musi brać leki jeszcze przez około tydzień, ale jest gotowy do adopcji i czeka na kochający dom.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Tinniego. To maleńki brązowy-podpalany szczeniaczek do adopcji, który bardzo potrzebuje kochającego domu, miłości i opieki.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tinni został przywieziony dnia 19.07.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.