TIGRA-SUNIA

Tigra pojechała do domu

Piękna pręgowana suczka do adopcji

Tigra (Sunia), nazywana też przez nas Tygryską, to duża, spokojna, pręgowana suczka w wieku około 3 lat. Obecnie waży około 33 kg, jest w dobrej kondycji zdrowotnej.

Trafiła do nas jako psinka “agresywna”,  początkowo była nieufna wobec opiekunów, wycofywała się, drżała ze strachu na widok obcych ludzi, spodziewała się najgorszego..

W jej tak zwanym “domu” trzymana była na łańcuchu, w kagańcu, ludzie źle się z nią obchodzili.

Całe szczęście, że ten koszmar już za nią, a spokój, opanowanie i serce okazane tej przepięknej suczce pozwoliło jej odzyskać równowagę psychiczną i na nowo zaufać ludziom.

Obecnie Tigrusia jest wspaniałą, ufną, cieszącą się na widok opiekunów pręguską.

Z suczki lękliwej, przerażonej, strachliwej stała się suczką otwartą, wesołą, merdającą ogonkiem na widok opiekunów, która zaprasza do kontaktu, podaje łapę, radośnie merda ogonkiem i liżąc po nosie czy dłoniach wita się z opiekunami w schronisku.

Tygryska bardzo chętnie chodzi na spacery z opiekunami. przytula się, cieszy się każdym dniem, na nowo..

Dogaduje się z innymi psami, ale nie da sobie wejść na głowę. Uwielbia przysmaki i jest po nie zawsze pierwsza w kolejce.

Tygryska świetnie współpracuje z człowiekiem. Wierzymy, że w nowym domu także będzie radosną suczką, dla której jej pan/pani będzie całym jej światem.

Tigra stała się bardziej ciekawska. Na spacerach jest grzeczna, ładnie idzie przy nodze, a na wybiegu przychodzi na zawołanie.

Tigra potrzebuje dobrego, cierpliwego, doświadczonego opiekuna, a w nowym domu stanie się wspaniałą, cudowną, wyjątkową sunią z prawdziwym wielkim uśmiechem na psim pyszczku.

Tygryska nie jest szczególnie hałaśliwa, ale jest dość czujna. Nie ma tendencji do niszczenia.

Prosimy o szansę, o dobry i prawdziwy dom dla Tygryski.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tigra została przywieziona dnia 03.08.2018 r. z gminy Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.