TERMIK-JIMMY

Termik-Jimmy wrócił do właścicieli

Piesek w typie teriera do adopcji

Przedstawiamy Termika – wesołego, młodego pieska, który niedawno trafił do naszego schroniska. Otrzymaliśmy informację na temat właściciela, niestety nikt go nie szuka. Być może w związku z wakacjami stał się niepotrzebnym balastem i ktoś się go pozbył..

Termik to przemiły, bardzo grzeczny i przyjazny piesek w typie teriera do adopcji. Jest w wieku niespełna 1 roku, jest wesoły, pogodny, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi.

Piesek jest szczupły, na długich łapkach, waży około 10-12 kg, przypomina trochę teriera, ma także okrywę włosową psiaków w tym typie. Psiak jest ciekawski, bardzo bystry. Szybko się uczy, jest pojętnym, wesołym czworonogiem. Termik dogaduje się z innymi psami, nie wykazuje agresji, dobrze reaguje na osoby młodsze. Nie pozwoli się dominować innym psom, ale lubi towarzystwo innych czworonogów.

Termik ładnie chodzi na smyczy. To psi “przytulak”, trzyma się nogi, nie ciągnie, nie sprawia kłopotów na spacerach. Termik nie jest szczególnie szczekliwy, może zamieszkać w bloku.

Prosimy o dobry, kochający dom dla tego uroczego malucha. Piesek w typie teriera do adopcji :).

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Termik został przywieziony dnia 29.06.2018 r. z gminy Bukowno.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.