TERENCJO

Terencjo pojechał do domu

Przepiękny czarny-podpalany maluch do adopcji

Przedstawiamy Terencjo – cudownego szczeniaczka, który kilka tygodni temu wraz z rodzeństwem trafił pod nasze skrzydła. Terencjo to przepiękny czarny-podpalany maluch do adopcji. Jak każde szczeniątko uwielbia zabawę, ruch, towarzystwo człowieka, a także innych psiaków. Bardzo wesoło bawi się z braćmi i siostrami, jest kochanym towarzyszem wspólnych zabaw.

Terencjo to psie dziecko; potrzebuje przytulania, głaskania, opieki, Terencjo bardzo lubi trzymanie na kolanach, leżenie na plecach i zabawę rękami człowieka. Psiak świetnie bawi się zabawkami, ale potrafi także sam znajdować sobie zajęcie. To ciekawy świata psi “podróżnik”, który na łące skacze wesoło jak zajączek, biega za rodzeństwem, turla się i przewraca. Terencjo to maluszek. Jego ruchy są jeszcze trochę niezborne, urocze…

Terencjo jak każde młode szczenię potrzebuje większej niż dorosły psiak uwagi ze strony człowieka. Psiak może płakać pod nieobecność opiekuna, tęsknić, może zjadać buty czy ogryzać nogi od stołu. Zadaniem opiekuna jest odpowiednia socjalizacja tego maluszka. To od ludzi zależy na kogo wyrośnie Terencjo. Psiak potrzebuje kontynuowania nauki czystości.

Psiak obecnie jest malutką kulką; psiak ma 7 tygodni, waży około 1,5 kg, ale gdy dorośnie może osiągnąć wagę około 15-18 kg. Bardzo prosimy o szanse i dom dla Terencjo. To przepiękny czarny-podpalany maluch do adopcji.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. schroniskopsiepole.pl

Terencjo trafił do nas dnia 27.06.2018 r. z gminy Wodzisław.

Może jechać do domu około 20.07.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.