TAPI-ŚNIEŻEK

Tapi – Śnieżek pojechał do domu. Trzymamy kciuki.

Tapisiu – nieśmiały psiak prosi o dom

Przypominamy Tapisia – niedużego (poniżej 10 kg), przerażonego psiaka, który już blisko 2 lata czeka w schronisku. Tapisiu to psiak, który na każdy ruch czy spojrzenie człowieka reaguje nerwowo. Chowa się do budy, zawsze obawia się, że człowiek chce mu zrobić krzywdę, kryje się przed opiekunami. Tapisiu to taki psi strachulec, który zupełnie nie nadaje się na psiaka za kratami.. Jest jednak coś, co daje nam nadzieję, że uda się go przekonać do ludzi, Tapisiu jest łasuchem.. Zachęcany przysmakami podchodzi, zjada je z ręki, uspakaja się..

Tapisiu to maluch, który BARDZO potrzebuje wyrwać się ze schroniskowego świata, zaufać nowemu właścicielowi, zacząć spokojne życie poza murami schroniska. Gdy jest spokojnie można go przytulić, wziąć na ręce, popracować z nim. Tapisiu bardzo potrzebuje osoby, która poświęci mu kilka dni, może tygodni. Osoby, która zdobędzie jego zaufanie i będzie jego największym przyjacielem, kompanem i towarzyszem.

Tapisiu jest młody; ma pomiędzy 3-4 lata. Całe życie przed nim. Zależy nam by miał normalne życie, spokój, miłość, by był radosny. By w końcu opuścił schroniskowy mur..

Tapisiu może zamieszkać w domu z drugim psiakiem. Nie jest dominujący, nie ma w nim agresji. Psiak nie najlepiej chodzi na smyczy. Będziemy nad tym nadal pracować.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Pies został przywieziony dnia 27.05.2015 r. z miejscowości Modlnica, gmina Wielka Wieś.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.