TANOSEK

Tanosek pojechał do domu

Kochany psiak do adopcji

Tanosek to niewielki, spokojny, grzeczny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest w wieku około 7-8 miesięcy, jest w dobrej kondycji, ale psiak nie miał ostatnio odpowiedniej opieki.

Uczy sie chodzić i coraz lepiej chodzi na smyczy, jest bardzo łagodny. Lubi przytulanie, głaskanie, chętnie przebywa na rękach i na kolanach opiekunów, jest uroczym, młodziutkim, kochany pieskiem.

Psiak jest w wieku około 6-7 miesięcy, jest w dobrej kondycji, ale psiak nie miał ostatnio odpowiedniej opieki.

Od kiedy trafił do schroniska zrobił wielkie postępy i z pieska wycofanego stał się małym psim “przytulakiem”. Tanosek super dogaduje się z innymi psami. Tanosek waży około 6 -7 kg, większy nie będzie.

Psiak sięga grzbietem poniżej łydki kobiety, głową do połowy łydki. To malutki psiak o mięciutkiej, delikatnej okrywie włosowej, uroczym spojrzeniu, wspaniałym psim usposobieniu.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Tanoska, To kochany psiak do adopcji, który czeka na dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tanosek został przywieziony 17.07.2018 r. z miejscowości Boleścice, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.