TANGA-TASIA

Tanga-Tasia pojechała do domu

Niewielka urocza sunia do adopcji

Tasia (Tanga) to maleńka czarna – podpalana sunia do adopcji. Trafiła do nas z rodzeństwem, czeka na prawdziwy, kochający dom.
Sunia jest bardzo miła, kochana, przyjazna. Uwielbia ludzi, jest prze-kochana i bardzo urocza. Ma srebrne umaszczenie, prawdopodobnie jest mieszańcem sznaucera.
Jest malutka. To bystra, inteligentna, sprytna i pojętna psia dziewczynka.
Tasia ma w tej chwili około 6 tygodni. Gdy dorośnie będzie niewielka; nie powinna przekroczyć 10-12 kg.
Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Tasi. To maleńka sunia, która bardzo potrzebuje kochającego domu. To psia kruszynka, która
na pewno będzie fantastyczną towarzyszką rodziny.
Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa.
Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tanga (Tasia) została przywieziona dnia 30.07.2018 r. z miejscowości Grązów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.