TANDORI:

Tandori ma dom

Szczeniątko – piesek do adopcji

Przedstawiamy malutkiego pieska Tandori – przepięknego, bardzo kochanego i wesołego maluszka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Tandori przyjechał do nas z rodzeństwem, jest ślicznym, niewielkim, uroczym szczeniątkiem o wesołym, radosnym usposobieniu. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Tandori jest delikatny, wrażliwy, zupełnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości.

Pomimo, iż otoczony jest najlepszą możliwą opieką schronisko to nie miejsce dla szczeniątka. Tandori potrzebuje miłości, troski, opieki. Powinien  spędzać czas przytulony do swojego człowieka, a nie czekać na dom za schroniskowymi drzwiami..

Tandori jest u nas i czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze gp do domu i ofiaruje mu odrobinę spokoju i poczucie bezpieczeństwa, którego w schronisku brakuje.

Tandori jest malutki; obecnie ma około 8 tygodni, to jeszcze psie dziecko. Jest łagodny, nie ma w nim cienia agresji. Obecnie waży około 2 kg, gdy dorośnie będzie średniej wielkości. Nie powinna przekroczyć 10-11 kg. Tandori jest jednym z najmniejszych z rodzeństwa, najbardziej z wszystkich lubi noszenie na rękach.

Tandori, jak każde szczenię wymaga przyuczenia do zachowywania czystości. W schronisku, w miarę możliwości załatwia się na zewnątrz, ale trzeba tę umiejętność u takiego malca utrwalić.

Tandori bez najmniejszego problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny i grzeczny. Może zamieszkać z drugim pieskiem lub kotkiem. Nikogo nie skrzywdzi.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego pięknego chłopczyka.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Tandori został przywieziony dnia 04.05.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.