TAMARIS

Tamaris pojechał do domu

Piękny czarny pręgowany kociak do adopcji

Tamaris to śliczny, czarny pręgowany, przyjazny malutki kotek, który od kilki tygodni przebywa w naszym schronisku.

Maluszek lubi inne kotki, bez problemu dogaduje się z nimi, a także lgnie do ludzi. Będzie świetnym towarzyszem w rodzinie, a także jako towarzystwo dla drugiego kotka.

Tamaris to mały koci mruczek, który bardzo potrzebuje domu. Tamarisek ma w tej chwili około 12 tygodni, nie więcej. Jest małą kocią puchatą kuleczką, która potrzebuje miłości, przytulania i opieki.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Tamariska. Na pewno szybko rozkocha w sobie całą rodzinę.

Dla maluszka szukamy domu niewychodzącego. Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Tamaris został przywieziony dnia 08.08.2018 r. z miejscowości Obrażejowice, gmina Radziemice.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.