TAMARA

Tamara pojechała do domu

Przemiła suczka owczarek niemiecki

Tamara to miła, przyjazna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest w wieku około 4-5 lat, na pewno miała kilka razy szczenięta. Do schroniska trafia mocno wyniszczona i zaniedbana. Miała matową sierść i sporą niedowagę. Obecnie wraca do formy i z każdym dniem staje się piękniejsza. Kilka kolejnych tygodni i Tamarka będzie cudowną, przepiękną suczką.

Tamara to suczka przyjazna. Dobrze dogaduje się z innymi psami, potrafi się z nimi bawić ale nie da się zdominować, Nie jest uległa, a wspaniale współpracującą suczką.

Tamarcia ładnie chodzi na smyczy, bardzo lubi spacery i ruch. Nie jest specjalnie szczekliwa. Tamara jest czysta. Potrzeby fizjologiczne załatwia na spacerach.

Bardzo prosimy o szansę i dobry, prawdziwy dom dla Tamary. Suczka nie zostanie wydana jako pies do kojca! To przemiła suczka owczarek niemiecki. Świetna psia przyjaciółka.

Suczka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tamara została przywieziona dnia 13.09.2018 r. z miejscowości Promyk, gmina Wodzisław.

Tel kontaktowy: 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.