TALINKA

Talinka pojechała do domu

Kochana suczka mieszaniec owczarka

Talinka to młodziutka, około 6-miesięczna, spokojna suczka o łagodnym usposobieniu.

Na razie suczka jest trochę przestraszona, ale nie ma w niej najmniejszej agresji. Bez problemu można wziąć ją na ręce i przytulać. Talinka coraz lepiej reaguje na opiekunów, a rewelacyjnie na inne psy. Jest uległa, posłuszna, dobrze współpracuje.

Jako, że Talinka jest małym łasuchem dobrze reaguje na smaczki i z całą pewnością łatwo będzie ją szkolić właśnie w zamian za nagrody. Już teraz Taklinka pomału się przełamuje i uczymy jej chodzić na smyczy. Na razie to dopiero początki, ale na kolejnych spacerach na pewno będzie coraz lepiej chodzić na smyczy.

Talinka jest młodziutka i nieduża; waży około 12 kg, trochę jeszcze urośnie, ale nie powinna przekroczyć 15-16 kg.

Bardzo potrzebuje spokojnego domu w którym zaprzyjaźni się z opiekunami i który da jej poczucie bezpieczeństwa. Bardzo prosimy o taki dom..

Talinka bez problemu może zamieszkać w drugim psem – znacznie mniejszym, a także większym od niej. Psinka lubi inne czworonogi. Prosimy o szansę.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Talinka została przywieziona dnia 03.10.2018 r. z miejscowości Świątniki, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.